APIE MUS Labas, aš Vesta!

  Esu prekinio ženklo Vestos įkūrėja. Dirbam jau virš 10 metų. Kokybė, dizainas ir grįžtantys, patenkinti klientai yra mūsų arkliukas. Jeigu ieškote patogaus ir mielo šalmuko savo mažyliui, vilnonio kiškio, ar meškio paltuko, ar reikia pagalbos papuošti mažuosius krikštynų šventei, pataikėt būtent čia. O gal ieškot išskirtinės dovanos savo mažiesiems draugams, savo vaikams, ar anūkams? Mes mielai pagaminsim, dailiai supakuosiu į dėžutę, pridėsiu atvirutę, galiu parašyti palinkėjimą ir išsiųsti už Jus. Jei kyla klausimų rašykite man el. paštu, žinutę facebook. Kviečiu mane sekti instagrame, draugaukim. 

toliau galiu dar šiek tiek papasakoti žemiau..

   Vestos ženklą sukūriau kai gimė sūnus. Dabar esu jau dviejų paauglių mama. Man visada patiko juos puošti išskirtiniais drabužiais. Beje mano mama vaikystėje man irgi  siuvo sukneles, kurios buvo identiškos jos suknelėms. Aplinkiniai pastebėdavo ir vis klausdavo: kur gavai? Žingsnis, po žingsnio taip mano mylima veikla tapo mano mylimu darbu. 

  Aš ir mano tėvai esam puiki komanda, kuri žiūri ta pačia kryptimi. Gaminiai, kurie išsiskiria savo dizainu džiugina mane, tada džiugina mano klientų mamytes, neretai ir tėčius bei labai patinka mano mylimam, mažam klientui. Net patys mažiausi vaikučiai darželyje, jau atpažįsta mano gaminius.


   Daugiau mano istorijos galite paskaityti: https://www.vaikui.lt/idomybes/versli-mama/versli-mama-vestos-drabuziai-vaikams-uzkariavo-mamu-sirdis/

 Pristatau mūsų labai fainą naujieną paaugliams ir suaugusiems. Užsukite į skyrelį https://vesta.lt/silti-gobtuvai ir išsirinkite gražiausią ;)